Kronika spotkań Porcjunkuli

rok 2016

 



30 grudnia -  2 stycznia

  1. -wyjazd sylwestrowy do Ceradza Kościelnego


6 stycznia - kolędowanie

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - kolędowanie przy żłóbku


10 stycznia  - Jasełka, spotkanie z Rodzicami

  1. -godz. 16.00 - Jasełka z udziałem dzieci

Spotkanie z Rodzicami


13 stycznia  - Eucharystia wspólnotowa

  1. -godz. 19.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencjach wspólnoty


20 stycznia - Adoracja + opowieści kenijskie

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu

  3. -ok. 20.00 spotkanie w salce - opowieści z Kenii


27 stycznia - „Celuj do celu - czyli jak wyznaczać cele w Nowym Roku (i nie tylko)”

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - „Celuj do celu - czyli jak wyznaczać cele w Nowym Roku (i nie tylko)” - prelekcja Bogny Górniak


3 luty  - Adoracja

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - przygotowanie akcji „Woreczek ryżu”

  3. -godz. 20.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu


6 luty  - Podkoziołek


10 luty  - Środa Popielcowa, Eucharystia wspólnotowa

  1. -godz. 19.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencjach wspólnoty


17 luty  - Co dał nam chrzest?

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Co dał nam chrzest - prelekcja prof. Grzegorza Kocharczyka


24 luty  - Afrykańskie opowieści

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - afrykańskie opowieści Zuzy i Marysi


27 luty  - Wielkopostny Dzień Skupienia


2 marca  - „Katecheza paschalna – wprowadzenie do przeżycia Triduum Paschalnego”

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - „Katecheza paschalna – wprowadzenie do przeżycia Triduum Paschalnego”


9 marca  - Samowychowanie, wykład prof. Andrzeja Urbaniaka

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Samowychowanie, wykład  prof.Andrzeja Urbaniaka


13 marca  - Msza za Polskę i Droga Krzyżowa

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencji Ojczyzny

  2. -godz. 19.00 - Droga Krzyżowa za scholą Oto Jestem


16 marca  - „Katecheza paschalna –

wprowadzenie do przeżycia Triduum Paschalnego”

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - „Katecheza paschalna – wprowadzenie do przeżycia Triduum Paschalnego”


30 marca  - Radość Paschalna

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Dzielenie radości Paschalnej przt herbacie i grach:)


6 kwietnia  - Prelekcja nt. Ewangelizacji

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencji Ojczyzny

  2. -godz. 19.00 - spotkanie z ewangelizatorami z dominikańskiej wspólnoty św. Jacka


13 kwietnia  - warsztaty artystyczne

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - warsztaty artystyczne z Zuzą i Adamem



20 kwietnia  - Adoracja

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu


27 kwietnia  - Eucharystia wspólnotowa

  1. -godz. 19.00 - Eucharystia Wspólnotowa w Sanktuarium


29 kwietnia  - 3 maja  - Majówka


11 maja  - Ogrody na dachach - istota, zalety, budowa znaczenie

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Ogrody na dachach - istota, zalety, budowa znaczenie - wykład Magdy Meller


18 maja  - Adoracja

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu


25 maja  - Tożsamość i poczucie własnej wartości

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Tożsamość i poczucie własnej wartości - prelekcja pani dr J. Próchniewicz


1 czerwca  - Dzień Dziecka

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - niespodzianka dla dzieci małych i dużych


8 czerwca - Asertywność po chrześcijańsku

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Asertywność po chrześcijańsku - prelekcja pani Anny Słysz


15 czerwca - Prezentacja „Przejście brzegu morskiego Polski”

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - „Przejście brzegu morskiego Polski” Prezentacja Macieja K. Maratończyka



22 czerwca  - Adoracja

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu


25 czerwca  -zakończenie roku formacyjnego w Antoiewie


2-10 lipca  -rekolekcje wspólnotowe w Krzydlinie Małej


7 września - Nieszpory i słowo na rozpoczęcie roku

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - NIESZPORY i słowo na rozpoczęcie roku


14 września - PRELEKCJA - Gość

Tygodnia Maryjnego

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - PRELEKCJA - Gość Tygodnia Maryjnego


21 września  - „Poradnik” nt. samochodów

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - „Poradnik” nt. samochodów


23-25 września  -„Dni skupienia” w Licheniu - Msza św. wspólnotowa


28 września  - przygotowanie do Transitus

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - przygotowanie do Transitus


3 październik  - Transitus

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Nabożeństwo Transitus


9 październik  - niedziela misyjna

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - spotkanie z o. T. Brzozowskim i br. R. Kozielskim


12 październik  - Szkoła Modlitwy

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu


19 październik  - Eucharystia wspólnotowa

  1. -godz. 19.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencjach wspólnoty


19 październik  - Eucharystia wspólnotowa

  1. -godz. 19.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencjach wspólnoty


26 październik  - Jestem za a nawet przeciw - Prelekcja Wojciecha Góry

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - prelekcja Wojciecha Góry o Roli argumentacji w kształtowaniu postaw chrześcijańskich w temacie antkoncepcji


2 listopad  - Dzień Zaduszny

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium i nabożeństwo za zmarłych

  2. -godz. 19.00 - Spacer na Cytadelę


9 listopad  - Prelekcja nt. uchodźców

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Prelekcja ks. M. Tykfera o Uchodźcach


16 listopad  - Eucharystia wspólnotowa

  1. -godz. 19.00 - Eucharystia w Sanktuarium w intencjach wspólnoty


23 listopad  - Prelekcja nt. prześladowań chrześcijan

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Prelekcja p. Tomasz Zawal o prześladowaniach chrześcijan


30 listopad  - Adoracja Najświętszego Sakramentu

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu


7 grudnia  - Artystyczna środa

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - tworzenie ikon, przygotowanie żłóbka


12-14 grudnia  - Rekolekcje adwentowe


21 grudnia  - Przedświąteczne przygotowania

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Przygotowanie żłóbka


28 grudnia  - Staropolskie kolędowanie

  1. -godz. 18.00 - Eucharystia w Sanktuarium

  2. -godz. 19.00 - Staropolskie kolędowanie z Jackiem Kowalskim i zespołem Monogramista JK


30 grudnia - 1 stycznia  - wyjazd sylwestrowy do Zaniemyśla